تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود

به گزارش بانوی ایران، انوشیروان محسنی بندپی درباره آخرین شرایط بسته ترافیکی پایتخت گفت: تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود.

تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری بانوی ایران انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران با اشاره به اینکه تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود، گفت: بسته ترافیکی مصوب شورای عالی ترافیک به کارشناسی بیشتری نیاز دارد.

استاندار تهران با اشاره به پیشنهادی که به شورای ترافیک ارسال شده بود، گفت: بر اساس این پیشنهاد قرار بود، طرح ترافیک از ساعت 8 تا 16 اجرا شود، اما چون ساعت کاری از 7 صبح بود و 25 درصد ترافیک هم به خاطر کارکنان دستگاه های دولتی است.

استاندار تهران گفت: اجرای بسته ترافیکی که شورای شهر تهران به شورای ترافیک داده بود، هنوز به قطعیت نرسیده و بحث های کارشناسی درباره آن در حال انجام است، لذا موارد بعد از هماهنگی با شورای عالی ترافیک کشور اعلام می شود و سپس از طریق رسانه ها به اطلاع عموم خواهد رسید.

محسنی بندپی با بیان اینکه دلایل توجیهی اجرای دوباره طرح ترافیک مطرح شده است، گفت: با توجه به اینکه هنوز مواردی درباره تصمیم نهایی زمان اجرای طرح اولیه قطعیت پیدا نکرده و دارای مخالف و موافق است، لذا بحث های کارشناسی در حال انجام است.

4127/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1049

به "تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا اطلاع ثانوی طرح ترافیک در تهران اجرا نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید