بیش از 3 هزار واحد مسکونی در گلستان شهر نیمه کاره است

به گزارش بانوی ایران، خبرنگاران: مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: سه هزار و 840 واحد مسکونی مهر در گلستان شهر نیمه کاره است.

بیش از 3 هزار واحد مسکونی در گلستان شهر نیمه کاره است

جهت دریافت خدمات بازسازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

علی اصغر بدیعی مقدم در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در بجنورد اظهار کرد: در حال حاضر در مرحله نخست اجرای گلستان شهر، سه هزار و 548 واحد مسکن در حال انجام است که از این تعداد دو هزار و 220 واحد افتتاح شده است.

وی اضافه نمود: مابقی واحدها در مرحله نخست بین 50 تا 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بهره برداری از آن تا 6 ماه نخست سال 93 شروع می گردد.

بدیعی مقدم شمار واحدهای فاز دوم گلستان شهر بجنورد را دو هزار و 240 واحد بیان کرد و گفت: اجرای این واحدها 55 درصد پیشرفت دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی درباره مسائل مسکن مهر در گلستان شهر بجنورد اظهار کرد: وجود دو سنگ شکن در این منطقه مزاحمت هایی برای مردم ایجاد نموده که انتقال آن یکی از مسائل در گلستان شهر است.

وی با انتقاد از اجرا نشدن حفاری ها توسط شرکت های خدمات رسان آن را از دیگر مسائل بیان کرد و گفت: از این شرکت ها درخواست می گردد برای تسریع در عملیات اجرایی و جلوگیری از دوباره کاری، حفاری ها را قبل از آسفالت محوطه انجام دهند.

بدیعی مقدم تاکید نمود: در غیر این صورت اجازه حفاری مجدد به شرکت های خدمات رسان داده نمی گردد.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی با برگزاری نشست های روزانه و هفتگی با شرکت های تعاونی مسکن، 30 درصد مسائل این شرکت ها مرتفع شده است.

بدیعی مقدم گفت: از شروع اجرای طرح مسکن مهر در خراسان شمالی تا به امروز سه هزار و 500 واحد مسکونی مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر و 15 هزار و 782 واحد نیز در شهرهای بجنورد، اسفراین و شیروان به بهره برداری رسیده است.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 895

به "بیش از 3 هزار واحد مسکونی در گلستان شهر نیمه کاره است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 3 هزار واحد مسکونی در گلستان شهر نیمه کاره است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید