بازیکنان مورد نظر پرسپولیس و استقلال فروشی نیستند!

به گزارش بانوی ایران، در شرایطی که گفته می شود امروز فرشاد فرجی با پرسپولیس به توافق رسیده و به این تیم خواهد پیوست و امین قاسمی نژاد ستاره این تیم نیز به یکی از تیم های استقلال و گل گهر خواهد پیوست، مهدی رحمتی تاکید کرد که نه تنها این بازیکنان بلکه هیچ کدام از بازیکنانش را در جابجایی نیم فصل نخواهد فروخت.

بازیکنان مورد نظر پرسپولیس و استقلال فروشی نیستند!

او می گوید: قابل توجه آقایان. من هیچ کدام از بازیکنانم را به هیچ تیمی نخواهم فروخت چرا که برای کسب موفقیت در استان خراسان و فوتبال مشهد به همه آن ها احتیاج دارم و این حرف آخر بنده است و آن را از این تریبون به صورت رسمی اعلام می کنم.

رحمتی می گوید: حتی اگر مالک باشگاه در این باره قولی به کسی داده باشد یا توافقی انجام داده باشد، بازهم من بازیکنانم را به تیم دیگری نخواهم داد. چرا که همانطور که گفتم به حضور آن ها در تیمم احتیاج دارم.

این در شرایطی مطرح شده که باشگاه شهرخودرو شرایط نامشخصی از نظر مالکیت دارد و اداره کل تربیت بدنی و هیئت فوتبال به دنبال اتمام مالکیت فرهاد حمیداوی روی این باشگاه هستند و قصد دارند کنترل شهرخودرو (پدیده) را در دست خود بگیرند تا این تیم همچنان با تمرکز حداکثری و چهره های موردتوجهش در فوتبال ایران به کارش ادامه دهد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 28 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 فروردین 1400 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1604

به "بازیکنان مورد نظر پرسپولیس و استقلال فروشی نیستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان مورد نظر پرسپولیس و استقلال فروشی نیستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید