انتخاب واجدین شرایط مسکن ملی به وسیله قرعه کشی

به گزارش بانوی ایران، پروانه اصلانی مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: از میان افراد ثبت نامی که بیش ار یک میلیون نفر هستند ممکن است بیش از 500 هزار نفر بعد از پالایش شرایط دریافت مسکن ملی را داشته باشند که باید افراد به وسیله قرعه کشی و یا قرار دادن شاخص هایی انتخاب شوند.

انتخاب واجدین شرایط مسکن ملی به وسیله قرعه کشی

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

او در باره نحوه انتخاب متقاضیات اقدام ملی مسکن در مرحله دوم اظهار کرد: به دلیل اعتراضات افراد مبنی بر ظرفیت های پایین ثبت نام و جا ماندن افراد واجد شرایط، در مرحله دوم ظرفیت ثبت نام بسته نشد و بعد از ثبت نام متقاضیان دو شیوه برای انتخاب افراد در نظر گرفته شده است.به گفته این مقام مسئول در مرحله دوم حدود یک میلیون و 362 هزار نفر هستند که از این تعداد 540 هزار نفر در سامانه اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند و حدود 820 هزار نفر نیز به وسیله سامانه پیامکی ثبت نامشان صورت گرفته است و تمام این افراد پایش می شوند.

اصلانی دو روش پیشنهادی برای انتخاب افراد ثبت نامی پس از پایش آن ها اظهار داشت و اضافه کرد: از میان افراد ثبت نامی که بیش ار یک میلیون نفر هستند ممکن است بیش از 500 هزار نفر بعد از پالایش شرایط دریافت مسکن ملی را داشته باشند که باید افراد به وسیله قرعه کشی و یا قرار دادن شاخص هایی انتخاب شوند.

مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی درباره جزئیات قرعه کشی افراد ثبت نامی گفته است که هنوز در زمینه قرعه کشی افراد به جمع بندی خاصی نرسیده اند، چون باید ابتدا افراد ثبت نامی پالایش شوند و تعداد واجدین شرایط معین گردد.

بر این اساس باید از میان افرادی که بعد از پالایش شرایط دریافت مسکن ملی دارند انتخاب صورت گیرد که به احتمال بالا قرعه کشی یکی از گزنه های وزارت راه و شهرسازی است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 856

به "انتخاب واجدین شرایط مسکن ملی به وسیله قرعه کشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب واجدین شرایط مسکن ملی به وسیله قرعه کشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید