افشاگری عضو کمیته استیناف؛ علی خطیر میدانست رای به نفع تیم استقلال نیست!

به گزارش بانوی ایران، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: به خطیر گفته بودم شکایت استقلال در CAS سرانجامی ندارد و خودش هم گفت به خاطر طرفداران این کار را نموده است.

افشاگری عضو کمیته استیناف؛ علی خطیر میدانست رای به نفع تیم استقلال نیست!

به گزارش گروه ورزشی بانوی ایران، مهدی دادرس در مورد این که چرا مدیران رأی کمیته استیناف را قبول نمی نمایند و زیر بار نمی فرایند، گفت: مجبور هستند قبول نمایند و به زور زیر بار می فرایند. عدالتخواهی در وجود ما نیست. عدالت آن موقع خوب است که من را بهره مند کند. همواره یک نفر از رأیمان ناراحت می گردد. فرهنگ عدالتخواهی مان ضعفیف شده و در فوتبال هم همینجور است.

وی در گفت وگو با رادیو جوان در رابطه با تهدید تیم ها به ارجاع رای ها به دادگاه CAS بیان کرد: این تهدید به رفتن توهین است اما رفتنشان به دادگاه CAS حق قانونی است. نمی توانم خیلی چیزها را بیان کنم. تیم های پرطرفدار مثل آمریکا می مانند. قدرت مالی، رسانه ای و نظامی دارند. طرفدارانشان قدرت نظامی آنها هستند و دو عنصر آمریکا را دارند و با این دو عنصر به ما هجمه وارد می نمایند.

دادرس در مورد رأی بازی سوپرجام که به ضرر استقلال شد، تاکید نمود: وقتی خطیر در استقلال بود و در آن موقع در فدراسیون هم فعالیت داشت، مقداری قبولش داشتم. به او گفتم شما که در فیفا کار می کنید، می دانید که این رأی به پایان نمی رسد و به سود شما نمی گردد. او به من گفت؛ به خاطر طرفداران باید به دادگاه برویم. در کمیته انضباطی 6-5 نفر حضور دارند و من هم به عنوان عضو فوتبالی عضو هستم. یک مقدار وجودمان را پر از عدالت کنیم، فقط یک مقدار.

وی در مورد تهمت های مطرح شده به کمیته استیناف بیان کرد: یک سری آدم این تهمت ها را می زنند و می گویند کمیته استیناف از جایی خط می گیرد. آنها چشم ها را بسته اند، دهان ها را باز نموده اند و منطق و دلیل ندارند. ما وظیفه مان است، باید حکم بدهیم و آنها باید قبول نمایند که کمیته استیناف بر اساس قانون و آیین نامه این حکم ها را صادر می نماید.

عضو کمیته استیناف در مورد صحبت های مطرح شده در رابطه با شکایت سپاهان در دادگاه CAS گفت: من یک بار این موضوع را گفتم، چون به طنز این موضوع را مطرح نموده بودم، هجمه زیادی به من وارد کردند. بی دلیل و با دلیل به مسؤولان هجمه وارد کردند. خودشان هم می دانند مقصر هستند و مدیرعامل را هم عوض کردند، چون مدیرعامل قبلی نفوذ نداشت. تابش قربانی این ماجرا شد. امیدوارم وجودمان را پر از عدالت کنیم، همان گونه که شما آبرو دارید همه آبرومند هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 1060

به "افشاگری عضو کمیته استیناف؛ علی خطیر میدانست رای به نفع تیم استقلال نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری عضو کمیته استیناف؛ علی خطیر میدانست رای به نفع تیم استقلال نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید