اعتبار مورد احتیاج برای اجرای نیوجرسی گردنه صلوات آباد تامین می گردد

به گزارش بانوی ایران، استاندار کردستان از تامین اعتبار مورد احتیاج برای اجرای نیوجرسی جهت گردنه صلوات آباد اطلاع داد و گفت: بخشی از این اعتبار طی هفته جاری تامین و پرداخت می گردد.

اعتبار مورد احتیاج برای اجرای نیوجرسی گردنه صلوات آباد تامین می گردد

به گزارش خبرنگاران از سنندج، اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان در جریان بازدید از شرایط اجرای پروژه گردنه صلوات آباد سنندج، گفت: گردنه صلوات آباد سنندج یکی از جهت های مهم ارتباطی در کردستان به شمار می رود و به همین علت باید برای ارتقاء آن اقدام جدی صورت گیرد.

زارعی کوشا با اشاره به ترافیک بالای در این گردنه و شرایط فعلی آن، اضافه کرد: طی سا لهای اخیر اقداماتی در راستای بهبود شرایط گردنه صلوات آباد اجرا شده است که هنوز این اقدامات به طور کامل به ثمر نرسیده است.

او ضمن اشاره به بخشی از کمبود و نواقص این پروژه، مطرح نمود: در شرایط فعلی بخشی از جهت 25 کیلومتری گردنه صلوات آباد سنندج زیر بار ترافیک قرار گرفته است که با کمبود هایی روبرو است و ما کوشش می کنیم که کاستی ها این جهت را در کوتاهترین زمان ممکن جبران کنیم.

استاندار کردستان با اشاره به نبود نیوجرسی در جهت چهار خطه گردنه صلوات آباد سنندج به طول بیش از شش کیلومتر، یادآور شد: بر اساس برآورد های اجرا شده اجرای نیوجرسی در این جهت احتیاجمند هشت میلیارد تومان اعتبار است.

زارعی کوشا با اشاره به تامین اعتبار مورد احتیاج برای اجرای نیوجرسی در این جهت، گفت: به همین دلیل اعتبار مورد احتیاج برای پروژه تامین خواهد شد و از شنبه هفته جاری بخشی از اعتبار تامین و پرداخت می گردد.

او با اشاره به لزوم اولویت بندی در راستای تکمیل و بهره برداری از پروژه های عمرانی در استان کردستان، اضافه کرد: انتظار می رود که با بهره برداری از پروژه های نیمه تمام، مردم از نتایج آن ها بهره مند شوند.

در جریان بازدید استاندار کردستان، مدیرکل راه و شهرسازی این استان گزارشی از آخرین شرایط چهارخطه کردن گردنه صلوات آباد را ارائه کرد.

در حال حاضر از مجموع طول 25 کیلومتری پروژه راهسازی گردنه صلوات آباد سنندج، بیش از 20 کیلومتر از آن زیربار ترافیک قرار گرفته است و تنها 4.5 کیلومتر از جهت به جامانده است که با توجه به تاکید استاندار کردستان در راستای تامین اعتبار مورد احتیاج، این پروژه بعد از انتها فصل زمستان مجدد فعال می گردد.

م

خبرنگاران کردستان سنندج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 خرداد 1401 بروزرسانی: 4 خرداد 1401 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2087

به "اعتبار مورد احتیاج برای اجرای نیوجرسی گردنه صلوات آباد تامین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبار مورد احتیاج برای اجرای نیوجرسی گردنه صلوات آباد تامین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید