اسطوره رئال مادرید پس از یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ این باشگاه: با شناختی که از پرز دارم...

به گزارش بانوی ایران، استپردراگ میاتوویچ، اسطوره رئال مادرید، معتقد است که با شکست سنگین دیشب رئال برابر منچسترسیتی، آنچلوتی را فصل بعد روی نیمکت این باشگاه نخواهیم دید.با شناختی که از پرز دارم، کار آنچلوتی تمام است.

اسطوره رئال مادرید پس از یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ این باشگاه: با شناختی که از پرز دارم...

به گزارش خبرنگاران، رئال مادرید که در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر سیتی 1-1 متوقف شده بود، شب گذشته یکی از سنگین ترین شکست های اروپایی تاریخ خود را در اتحاد تجربه کرد و 4-0 به سیتی باخت. رئال در 13 سال گذشته یازده بار به نیمه نهایی رسیده و چیزی تا فینال سال جاری فاصله نداشت ولی سیتی نشان داد که تیم برتر و شایسته تر برای بازی نهایی بود.

هرچند رسانه های اسپانیایی قبل و پس از بازی ادعا نموده اند کارلو آنچلوتی اخراج نخواهد شد ولی میاتوویچ عقیده ای دیگر دارد. او به کادنا سر گفت:آنچلوتی؟ از نظر من بسیار سخت است که او در رئال به کارش ادامه دهد. به شخصه و با شناختی که از فلورنتینو پرز و دیگر تصمیم گیرندگان باشگاه دارم، بعید است آنچلوتی ماندنی باشد و با شکست سنگین دیشب کارش تمام است.

میاتوویچ ادامه داد: همه جهان می دانند که رئال یک مهاجم و دو مدافع کناری برجسته می خواهد اما مسئله اینجاست که این بازیکنان در دسترس هستند یا خیر. هر بازیکنی نمی تواند پیراهن رئال را بر تن کرد. از نظر من این سرانجام یک دوره در رئال است، هرچند معتقدم تونی کروس، مودریچ و بنزما حداقل یک سال دیگر هم می توانند بدرخشند و تمدید با آنها اشتباه نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 خرداد 1402 بروزرسانی: 3 خرداد 1402 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 2291

به "اسطوره رئال مادرید پس از یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ این باشگاه: با شناختی که از پرز دارم..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسطوره رئال مادرید پس از یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ این باشگاه: با شناختی که از پرز دارم..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید