ارسال پیامک برای درخواست وام یک میلیونی به همه یارانه بگیران کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بانوی ایران، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای درخواست وام یک میلیونی به همه یارانه بگیران کهگیلویه و بویراحمد پیامک به شماره همراه، تمامی سرپرستان خانوار ارسال شده و یا در حال ارسال است.

ارسال پیامک برای درخواست وام یک میلیونی به همه یارانه بگیران کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش بانوی ایران به نقل از ایسنا، پروانه نیک مرام افزود: به منظور حمایت از خانوار های ایرانی که با شیوع ویروس کرونا، تحت تاثیر تبعات اقتصادی آن قرار گرفته اند، تسهیلات بانکی یک میلیون تومانی به تمامی یارانه بگیران تعلق می گیرد.

وی اظهارکرد: سرپرستان خانوار که تمایل به دریافت این تسهیلات یک میلون تومانی دارند باید ابتدا صبر کنند تا از سرشماره v.refah پیامک دریافت کنند و پس از دریافت پیامک کدملی را با شماره همراه سرپرست خانوار حداکثر تا روز یکشنبه 31 فروردین ماه سال جاری به شماره 6369 پیامک کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اقساط این وام یک میلیون تومانی که به خانوارهای کهگیلویه و بویراحمدی که یارانه نقدی 455 هزار ریالی دریافت می کنند، ارائه می شود 35 هزار تومان در هر ماه است.

نیک مرام شرح داد: اقساط این تسهیلات از تیرماه کسر خواهد شد و از سرپرست خانوارها تقاضا می شود که در حسابی که این وام برایشان واریز خواهد شد آن حساب را جابه جا نکنند و یا بانک شان را تا انتهای بازپرداخت تغییر ندهند.

وی ادامه داد: شهروندان باید مراقب کلاهبرداری اینترنتی در این زمینه باشند و ثبت نام برای دریافت وام یک میلیون تومانی یارانه بگیران تنها از طریق ارسال پیامک با سرشماره v.refah برای سرپرستان خانوارها صورت خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد بیان نمود: هم استانی ها برای دریافت این تسهیلات، نیاز به مراجعه حضوری به هیچ کدام از دستگاه های اجرایی در استان ندارند.

نیک مرام از مردم خواست که هوشیار باشند تا فریب سودجویان و سایت های کلاهبرداری به بهانه ثبت نام این تسهیلات را نخورند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 21 خرداد 1399 گردآورنده: banoirane.ir شناسه مطلب: 984

به "ارسال پیامک برای درخواست وام یک میلیونی به همه یارانه بگیران کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال پیامک برای درخواست وام یک میلیونی به همه یارانه بگیران کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید